O nas

Bolesławiecki serwis informacyjny o hotelach poświęcony jest miastu oraz okolicom Bolesławca. W serwisie staramy się ukazać najciekawsze informacje z regionu prezentując miejsca godne odwiedzenia oraz przybliżając informacje noclegowo - hotelarską.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane w serwisie informacje były rzetelne, wiarygodne i zgodne z aktualnym stanem faktycznym. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie oraz uwagi dotyczące zarówno funkcjonalności serwisu, jak i jego zawartości merytorycznej.

Działając na rynku internetowym od 2004 roku posiadamy bardzo bogate doświadczenie w zakresie realizacji i technologii budowy serwis elektronicznych, zorientowanych na publikację treści zarówno statycznej jak i dynamicznej. Główne obszary naszych działań skupiają się na rozwoju aplikacji internetowych oraz sprzedaży boksów reklamowych.

Dynamiczny rozwój oraz ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań przyczyniło się do zdobycia zaufania i nawiązania współpracy z dużymi znanymi markami wśród których wymienić należy: vTrip, praca.pl, bron.pl. Skuteczność naszej oferty oraz wysoką jakość usług i obsługi potwierdzają stali i zadowoleni z naszych usług klienci.

Zapraszamy do współpracy!
 
 
« powrót|drukuj

Copyright by HoteleBolesławiec.pl. Serwis wspierany przez VDE Media.[ Powered by Quick.Cms ]